KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13242281
nr 1324 2281
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Etsning, Signerad, modell, saknar glas. Motivet: 23x18cm
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:37:45
150 kr
150 kr
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson